Zaznacz stronę

Tablica organizer na ścianę

 

Ela4home Ela Chojnowska Sklep Tablica organizer na ścianęPomaga w zachowaniu porządku. Przyczepimy na niej ważne zapiski, ulotki, wizytówki, a nawet zdjęcia najbliższych. Powieszona nad biurkiem jest bardzo praktyczna i przydatna. Bez użycia pinezki, nie robiąc żadnych dziurek, przyczepimy ważne karteczki lub zdjęcia tam, gdzie potrzebujemy lub chcemy. Powiesimy ją nad biurkiem ucznia i plan lekcji nie będzie już dla niego tajemnicą, w sypialni gdzie chcemy mieć zdjęcia rodzinne, w przedpokoju nie zgubimy już ważnych rachunków i listów, a nawet w pokoju dziecięcym. W tym ostatnim pomieszczeniu sprawdzi się wręcz idealnie. Dzięki temu, że do przymocowania zdjęć lub rysunków dziecko nie będzie używało ostro zakończonych pinezek jest całkowicie bezpieczna. Wystarczy wsunąć kartkę za gumkę lub tasiemkę, którą jest poprzeplatana tablica i już możemy cieszyć się porządkiem oraz mamy pewność, że nic nam nie zginie. Nic się nie zgubi i wszystko jest na swoim miejscu, ale czy tylko takie może być jej zastosowanie?

Tablica organizer na ścianę jest bardzo estetyczna i w oryginalny sposób dekoruje mieszkanie. Dodatkową jej zaletą jest możliwość dobrania tkaniny do kolorystyki pomieszczenia. Przepięknie kolorowa lub stonowana. Wszystko zależy od nas i naszych upodobań. Każda tablica jest unikatowa i wykonana ręcznie. Materiały użyte do jej wykonania zostały starannie dobrane i są najwyższej jakości.

 

Ela 4 home Ela Chojnowska Tablica organizer na ścianęJak zrobiona jest tablica organizer na ścianę?

Tablice zrobione są z płyty „plecówki”, na której położona jest otulina tapicerska lub gąbka. Wierzchnia warstwa to tkanina w dowolnie wybranych kolorach, która poprzeplatana jest gumkami lub tasiemkami we wzór karo, lub nieregularne linie. Całość zamknięta jest w drewnianej ramie o wymiarach 60 × 40 cm lub 90 × 50 cm, albo ma indywidualny wymiar. Drewno jest malowane lub bejcowane. Wszystkie użyte lakiery i farby są ekologiczne i nie wytwarzają szkodliwych substancji chemicznych. Odstaje od ściany na której wisi na zaledwie 2 cm.

Dla kogo jest tablica organizer?

  • Tablica organizer na ścianę idealnie sprawdzi się w pokoju ucznia i studenta. Można na niej powiesić karteczki z datą ważnego sprawdzianu lub egzaminu, fotografie z przyjaciółmi lub plan zajęć.
  • Z racji na to, że do zawieszenia czegokolwiek nie potrzebujemy pinezek rewelacyjnie sprawdzi się również w pokoju dziecięcym. Nasze szkraby będą mogły samodzielnie wieszać na niej swoje obrazki i inne kartki.
  • W sypialni będzie nie tylko piękną ozdobą, ale z powodzeniem zastąpi ramki na zdjęcia. Również obrazki naszych pociech będą się na niej wyjątkowo prezentować.
  • W przedpokoju na takiej tablicy powiesimy ważne listy, rachunki do zapłaty czy ulotki naszej ulubionej pizzerii lub restauracji.

Przedstawione tablice są tylko propozycją lub inspiracją. Z przyjemnością wykonam produkt pod indywidualne zamówienie.

Tablice dostępne w sklepie