Zaznacz stronę

Moje początki

Z zawodu jestem krawcową i tak naprawdę od tego wszystko się zaczęło. Za pomocą tkanin chciałam zaczarować wnętrza. Rodzaj tkaniny, kolor, sposób jej wykorzystania, to za każdym razem inne niesamowite czary.

Odkąd pamiętam, lubiłam upiększać, dekorować. Jako dziecko ciągle bawiłam się w domki. Zabawa kończyła się, gdy tylko urządziłam domek, bo to właśnie to sprawiało mi największą frajdę.  Będąc nastolatką wycinałam zdjęcia z gazet wnętrzarskich, przeglądałam je i zbierałam inspiracje. Jako osoba dorosła – na skutek pracy nad sobą i rozwoju osobistego – odkryłam, że moje zainteresowania i przyjemności z tym związane w ogóle się nie zmieniły. Wykonując pracę zawodową, tak ją sobie organizowałam, że podczas ręcznego szycia i prucia oglądałam nagrane wcześniej programy wnętrzarskie.

Ela 4 home

To było zapalnikiem do pomysłu na mój biznes i tak właśnie powstała marka „Ela 4 home”. Chciałabym, aby rozwiązania i pomysły z zagranicy: Stanów Zjednoczonych, Kanady zagościły w naszych domach.  To ponadczasowy prosty styl, z dbałością o detale, piękne tkaniny, drewniane elementy.  Coś, co nigdy się nie znudzi, nie wyjdzie z mody, nie będziemy chcieli tego wyrzucać. Przez co chronimy środowisko, a to jest dla mnie ważna wartość ?

Produkuję niepowtarzalne dekoracje do domu, w pięknym stylu, umilające życie mieszkańcom. To produkty dla osób, które czerpią satysfakcję z otaczania się przedmiotami dającymi przyjemność zmysłową. Elementy wyposażenia, które tworzę, cechuje prostota z ozdobnymi wykończeniami, takimi jak listwy zdobione w meblach lub guziki czy gwoździe w meblach tapicerowanych oraz drewniane nóżki. Lubię łączyć nowe ze starym, odnawiać meble, choć robię to na razie jedynie na własny użytek.

Pomagam odnaleźć Twój styl

Każdy człowiek ma swój styl. Taki, w którym czuje się najlepiej – bezpiecznie i komfortowo. Ja pomagam ten styl odnaleźć.  Otaczajmy się przedmiotami, które nas zachwycają, które sprawiają nam przyjemność, które są oryginalne i niezwykłe – jak każdy z nas! To moja misja. Dzięki wystrojowi wnętrz chcę sprawić, że będziesz czuć się dobrze w przestrzeni, w której spędzasz czas.

Dziękuję Ci za to, że dotarłaś do końca tej historii. Choć w zasadzie to nie koniec – to dopiero początek zupełnie nowego rozdziału.

Ela

Zainteresował Cię któryś z moich produktów?